Spółka Mades istnieje na rynku od 2017 roku. Wśród producentów oferujących odzież chirurgiczą wyróżnia nas to, że jesteśmy firma polską. Włókniny, z których szyte są ubrania jak ich produkcja pochodzą z Polski. Do szycia odzieży dwuczęściowej niesterylnej, koszuli oraz spodenek chirurgicznych używamy tkaniny SMS 35g/m2. Odzież spełnia wymagania zawarte w normie PN- EN 13795- 2:2019-05 Odzież i obłożenia chirurgiczne - Wymagania i metody badań-Część 2: Odzież dla bloków operacyjnych. Ubrania produkowane są wedle wymagań Ustawy z dnia 10 maja 2010 o wyrobach Medycznych oraz Dyrektywy Rady 93/42/EWG Potwierdzeniem spełnienia norm są raporty z badań wykonanych w niezależnych laboratoriach

W naszym sklepie posiadamy ofertę na odzież dwuczęściową, spodenki oraz koszule chirurgiczne niesterylne zaprojektowane jako produkt jednorazowego użytku, wymagający wymiany. Jako wyrób medyczny stanowi fizyczną barierę pomiędzy personelem medycznym, a pacjentem. Przeznaczony do badań medycznych i innych diagnostycznych, do chwilowego użytku, zwykle do ciągłego użytku krótszego niż 60 minut, celem ochrony przed skażeniem i migracją drobnoustrojów. J Ubrania przeznaczone są dla lekarzy, pielęgniarek, pacjentów, salowych czy też pracowników socjalnych. Odzież chirurgiczną szyjemy w czterech kolorach (biały, niebieski, zielony, różowy) oraz w rozmiarach od XS do XXL.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów do oferty wprowadziliśmy również kombinezony z niebieskimi szwami wraz z obuwiem, które jeszcze w większym stopniu są w stanie zapewnić ochronę personelu przed fizycznym zanieczyszczeniem, takim jak rozpryski płynów ustrojowych, odpady, leki, chemikalia, woda używana do kąpieli pacjentów oraz inne płyny lub zanieczyszczenia, przez co przyczyniają się do minimalizowania ryzyka zakażenia przez przenoszenie zanieczyszczeń (np. wirusów).

Aby zwiększyć ochronę dodatkowo zajęliśmy się produkcją płynów oraz żeli antybakteryjnych o pojemnościach 300ml i 100ml. Są to preparaty, które ze względu na 70% zawartości alkoholu skutecznie bronią przed wirusami. Skutecznie redukują większość bakterii. Płyn 100ml to wygodne i niewielkie opakowanie, dzięki któremu produkt ten można zawsze mieć przy sobie.

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

Email: zamowienia@mades-med.pl

Telefon: +48 605955549